Учені підрахували,що 15 овець за добу з'їдають 120 кг трави.Скільки кілограмів трави з'їдять за

добу 24 вівці

Ответы на вопрос

Отвечает Zaharova Vladlena.

Ответ:

24 вівці з'їдять 192 кг трави за добу.

Пошаговое объяснение:

За даними, 15 овець з'їдають 120 кг трави за добу.

Тепер використаємо пропорцію, щоб знайти кількість трави, яку з'їдять 24 вівці за добу.

15 овець з'їдають 120 кг трави

24 вівці з'їдатимуть х кг трави (що потрібно знайти)

Тоді пропорція буде:

15/120 = 24/x

Для знаходження x (кількості трави, яку з'їдять 24 вівці), ми можемо скористатись переставленням частин:

15x = 120 * 24

x = (120 * 24) / 15

x = 192 кг

Таким чином, 24 вівці з'їдять 192 кг трави за добу.

Отвечает Каршыга Танханым.

Ответ:

192 кг

Пошаговое объяснение:

120:15=8 кг з'їдає 1 вівця за 1 день

8×24=192 кг