3 кг груш та 4 кг яблук коштують 17 грн, а 2 кг груш та 2 кг яблук коштують 10 грн. Скільки

коштує 1 кг груш?

Ответы на вопрос

Отвечает Ільків Уляна.

Ответ:

Позначимо ціну 1 кг груш як "х", а ціну 1 кг яблук як "у". Тоді ми можемо скласти наступну систему рівнянь з двох рівнянь з двома невідомими:

3x + 4y = 17

2x + 2y = 10

Ми можемо розв'язати цю систему рівнянь за допомогою методу елімінації або підстановки.

Застосуємо метод підстановки:

2x + 2y = 10 => y = 5 - x

3x + 4(5 - x) = 17

3x + 20 - 4x = 17

-x = -3

x = 3

Отже, 1 кг груш коштує 3 грн.

Отвечает Единархов Илья.

Ответ:

3 грн

Пошаговое объяснение:

Спочатку ми можемо порівняти два набори продуктів, що нам дані: 3 кг груш та 4 кг яблук коштують 17 грн, а 2 кг груш та 2 кг яблук коштують 10 грн.

Якщо ми віднімемо другий набір від першого, то отримаємо: (3 кг груш + 4 кг яблук) - (2 кг груш + 2 кг яблук) = (17 грн) - (10 грн)

Спростивши, отримаємо: 1 кг груш + 2 кг яблук = 7 грн

Тепер ми можемо порівняти цей результат з другим набором продуктів: 1 кг груш + 2 кг яблук = 7 грн, а 2 кг груш + 2 кг яблук = 10 грн.

Якщо ми віднімемо перший результат від другого, то отримаємо: (2 кг груш + 2 кг яблук) - (1 кг груш + 2 кг яблук) = (10 грн) - (7 грн)

Спростивши, отримаємо: 1 кг груш = 3 грн

Отже, вартість 1 кг груш становить 3 гривні.