У магазині до обіду продали молока на 36 пакетів менше, або в 4 рази менше, ніж після обіду.

Скільки пакетів молока продали до обіду і скільки після обіду?

Ответы на вопрос

Отвечает Хан Бахыт.

Ответ:

Позначимо кількість пакетів молока проданого до обіду як x.

Тоді кількість пакетів молока проданого після обіду буде 4x (за умовою задачі).

За всю день було продано x + 4x = 5x пакетів молока.

За умовою задачі кількість пакетів молока проданих до обіду на 36 менше ніж кількість пакетів проданих після обіду.

Тобто x = 4x - 36

Розв'язуючи рівняння ми отримуємо:

3x = 36

x = 12

Отже до обіду було продано 12 пакетів молока а після обіду - 4x = 4×12 = 48 пакетів молока.

Отвечает Ермаков Арсений.

                          Відповідь:

До обіду – х, після обіду – 4х, тоді 4х – х = 36 3х = 36 х = 36 : 3 х = 12 (п.) – до обіду; 2) 12 • 4 = 48 (п.) – після обіду. Відповідь: до обіду — продали 12 пакетів молока, після обіду — продали 48 пакетів молока.

                                                     або

Нехай до обіду продали х пакетів  молока ,тоді після обіду ---- 4х пакетів  молока.

4х-х=36

3х=36

х=36:3

х=12(п.)-до обеда .

12∙4=48(п.)-после обеда.

Ответ: 12 пакетів,48 пакетів.

якщо я тобы допомогла то можго лучший ответ пж