До розчину калій сульфату K2SO4 масою 700 г і масовою часткою солі 37 % додали 50 г води. Яка

масова частка (%) K2SO4 в утвореному розчині? Відповідь запиши у відсотках, через кому, з точністю до десятих. Наприклад: 22,5.

Ответы на вопрос

Отвечает Майорский Коля.

Нам дано 700 грам 37% розчин K2SO4. Сіль в цьому розчині буде 700×0,37=259 грам. Додали 50 грам води, при цьому маса солі не змінюється, а ось маса розчину змінюється 700+50=750 грам. Масу солі ділимо на масу розчину, щоб знайти масову частку. 259/750=0,345, це у відсотках 34,5%.

Відповідь: 34,5%