Будьласка допоможіть! 34/50 від 1 км ; 3/15 від 1 год ; 6/10 від 1 ц


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Павел.

Доброго ранку!

1 км = 1000 м

1 год = 60 хв

1ц = 100 кг

----------------------

\frac{34}{50} від 1 км

(1000 : 50) * 34 = 20 * 34 = 680 (м)

Відповідь: \frac{34}{50} від 1 км становить 680 м.

----------------------

\frac{3}{15} від 1 год

(60 : 15) * 3 = 4 * 3 = 12 (хв)

Відповідь: \frac{3}{15} від 1 год становить 12 хв.

----------------------

\frac{6}{10} від 1 ц

(100 : 10) * 6 = 10 * 6 = 60 (кг)

Відповідь: \frac{6}{10} від 1 ц становить 60 кг.