36. На першій ділянці росте 52 дерева, що на 12 дерев менше, ніж на другій, а на третій на 19 дерев

більше, ніж на першій. Скільки всього дерев росте на трьох ділянках

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

201

Пошаговое объяснение:

59+19=78

52+12=64

64+78+59=201

постав кращу відповідь будь ласка

Отвечает Высочанская Юлия.

Ответ:

176 деревьев посадили на всех трех делениях