Маса сушених слив становить 15% маси свіжих. Скільки кілограмів свіжих слив треба взяти, щоб

отримати 45 кг сушених?

Ответы на вопрос

Отвечает Шашов Максим.

Для розв'язання цього завдання можна використовувати пропорції.

Маса сушених слив (45 кг) становить 15% маси свіжих слив. Якщо позначити масу свіжих слив як "х" кілограмів, то вираз буде виглядати так:

(15% маси свіжих слив) = (маса сушених слив)

(0.15 * x) = 45

Тепер можемо розв'язати це рівняння для "x":

0.15 * x = 45

x = 45 / 0.15

x = 300

Відповідь: щоб отримати 45 кг сушених слив, треба взяти 300 кг свіжих слив.