Один кут паралелограма в 8 разів (-и) більший від іншого. Обчисли кути паралелограма.​


Ответы на вопрос

Отвечает Халяфутдинова Аделия.

Ответ:

160*,20*,160*20*.

Пошаговое объяснение:

всі кути пар-м = 360*

нехай х коефіцієнт пропорційності

тоді скл рів

8х+х+8х+х=360*

18х=360*

х=360/18=20*

8х=160*