Развяжи задачу: З якою швидкістю рухався пішохід, якщо він за пів години подолав шлях 2000 м?


Ответы на вопрос

Отвечает Уфимцева Настя.

Ответ:

.. Щоб знайти швидкість (V), потрібна

відстань (5) розділити на час (t): v=S:t

Півгодини = 30 хвилин = 30/60 = 1/2 години.

2000 м = 2 км

v=2: 1/2 = 2° 2/1 = 4/1 = 4 км/год

Отвечает Иванова Лиза.

Ответ:

объяснение:

V=S:t

V=2км : 0,5год = 4км/год