Асанның 27 жылдан кейінгі жасы қазіргі жасынан 4 есе үлкен болады. Асан қазір неше жаста?


Ответы на вопрос

Отвечает Горих Аня.
Асанның казіргі жасынан 4 есе үлкен болу үшін, мы қазірдік жасын жайлауымыз керек. Соның ішінде, 27 жыл жас артады. Тоқтату үшін 27 жылды 4 есе жасқа көбейтсек болады.

27 + (4 * 27) = 27 + 108 = 135

Сонымен 135 жас аласыз. Асанның қазіргі жасы 135 жас болады.