Қазір әкесі 34 жаста,баласы11 жаста.Неше жылдан кейін әкесінің жасы баласының жасынан 2 есе артық

болады?? Шығару тәсілімен?!!

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопьева Ника.

(34+х):2=11+х
34+х=22+х
х-2х=22-34
-х=-12
Х=12
Жауабы: 12 жылдан кеин