7. Решите уравнения. Расставьте ответы в порядке возрастания и узнайте номер автомобиля, который

повезëт нас на экскурсию в пустыню. 966 (133 + x) = 7 у*99 – (423 + 347) = 121 911-(601 z) = 317

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Вика.

Давайте розв'яжемо дані рівняння:

966(133 + x) = 7 * 99

Розкриваємо дужки:

966 * 133 + 966x = 7 * 99

Переносимо всі доданки, які не містять x, на одну сторону:

966x = 7 * 99 - 966 * 133

Обчислюємо праву сторону:

966x = 693 - 128298

966x = -127605

Тепер ділимо обидві сторони на 966, щоб виразити x:

x = -127605 / 966

x ≈ -132.37

у * 99 - (423 + 347) = 121

Спростимо ліву сторону:

99у - 770 = 121

Приберемо -770 з обох сторін:

99у = 121 + 770

99у = 891

Розділимо обидві сторони на 99, щоб знайти y:

у = 891 / 99

у = 9

911 - (601z) = 317

Спростимо ліву сторону:

911 - 601z = 317

Віднімемо 911 від обох сторін:

-601z = 317 - 911

-601z = -594

Розділимо обидві сторони на -601, щоб знайти z:

z = (-594) / (-601)

z ≈ 0.987

Отже, ми знайшли значення x, y і z. Номер автомобіля, який повезе нас на екскурсію в пустиню, не визначений у наданих рівняннях. Можливо, потрібно додаткові дані для визначення номера автомобіля.