Периметр рівностороннього трикутника 15 см. Сторона квадрата дорівнює стороні трикутника. Обчисли

площу квадрата"

Ответы на вопрос

Отвечает Рошташ Петя.
1)15:3=5(см)-сторона квадрата                                                                         2)3*4=12(см)площа                                                                                           вродебе так