1) На пасіці зібрали 5 бідонів липового меду і 9 бідонів гречаного. Гречаного меду зібрали на 160

літрів більше ніж липового.Скільки літрів липового і гречаного меду окремо зібрали? 2) Ширина прямокутника 3см, площа - 48 см. квадратних. Обчисли периметр прямокутника? 3) В одну їдальню завезли 4 мішки борошна, а в другу 6 таких мішків.Усього завезли 800 кг. борошна.Скільки кілограмів морошна завезли в кожну їдальню окремо

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Ксения.
Задача №1
1)9-5=4 бідона більше гречаного ніж липового меду
2)160:4=40 літрів в одному бідоні
3)5*40=200 літрів липового меду
4)9*40=360 літрів гречаного меду
Відповідь: 200л, 360 л.

Задача №2
1)48:3=16 см-довжина прямокутника
2)(16+3)*2=38 см - периметр прямокутника
Відповідь: 38 см.

Задача №3
1)4+6=10 мішків всього привезли
2)800:10=80 кг в одному мішку
3)4*80=320 кг борошна завезли в першу їдальню
4)6*80=480 кг борошна завезли в другу їдальню
Відповідь:320 кг, 480 кг