На машину навантажили 840 кг овочів : моркви – 49 кг , буряків – у 3 рази більше , ніж

моркви , а решта була капуста . Скільки кілограмів капусти навантажили на машину ? ПЛИЗ СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мутянко Евгения.
49*3=147
147+49=196
840-196=644