Периметр трикутника дорівнює 1,24 м. Перша сторона дорівнює 4 дм 3 см, а друга на 16 см коротша за

першу. Знайди довжину третьої сторони і вирази її в метрах

Ответы на вопрос

Отвечает Вайсман Елена.
4дм 3см=43см
1действие:43-16=27(см)-вторая сторона.
2действие:43+27=70(см)-1и 2 стороны вместе
1,24м=124см
3действие:124-70=54(см)
54см=5дм. 4см
Ответ: 5дм. 4см. 3сторона