Помогите решить задачу. Задача Після того як перевезли 5/13 усього вантажу залишилося перевести

на 810 тон більше ніж перевезено.Скільки тон вантажу необхідно було перевести?

Ответы на вопрос

Отвечает Морозько Илона.

х (т) вантажу - було на склади

х*5/13=5х/13 (т) - вантажу перевезли

5х/13+810 (т) вантажу - залишилось на склади

Ривняння:

х-5х/13=5х/13+810

х-5х/13-5х/13=810

х-10х/13=810

3х/13=810

3х=810*13

3х=10530

х=10530:3

х=3510 (т) вантажу було на склади