за перший день комірник видав 2/7 дроту, що був на складі, за другий 3/14. Скільки метрів дроту

було спочатку на складі, якщо за перший день було видано на 154 метри більше, ніж за другий.

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.
Х м всего
2/7х м за 1 день
3/14х за второй

2/7х-3/14х=154
4/14х-3/14х=154
1/14х=154
х=154*14
х=2156 м было на складе