скільки кілограмів картоплі продав магазин за три дні, якщо за перший день продали 32 % маси всієї

картоплі, за другий - 45 % маси остачі, а за третій - 561 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Сургутская Екатерина.
Ответ 1500 кг
1500-32%=1020
1020-45%=561
561-561=0