Задача.1 Двоє друзів обчислювали вирази. Один обчислив 25 виразів, а другий - 30. Залишилось

обчислити ще 3 вирази. Скільки всього виразів треба було обчислити хлопчикам?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
1)25+30=55(в.) -обчислили.
2)55+3=58(в.)
В-дь:58 виразів