одночасно у протилежних напрямках вирушили 2 поїзди .Швидкість 1 поїзду 57 км/год,а швидквсть

другого-на 5 км/год менше.Через який час відстані між поїздами становитимете 436 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Свищук Мирон.

1) 57-5=52 км/год - швидкість 2 поїзда

2) 57+52=109 км - відстань між поїздами через 1 годину

3) 436/109=4 години відстань між поїздами становитиме 436 км