Першого дня мама купила 240 г печива а другого дня у 2 рази більше.Четверту частину всього печива

діти взяли з собою на екскурсію.Скільки грамів печива залишилося

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Анастасия.

240*2=480

480/4=120

480-120=360

Отвечает Чурина Аня.
(240×2)+240=720
720:4=180
720-180=540