Перша бригада робітників переплила 546 книжок за78 робочих годин. Друга бригада, працюючи разом із

першою, можепереплисти таку саму кількість книжок за 42 години. За скільки годин друга бригада переплете 546 книжок, працюючи самостійно? Решить и сделать обернену задачу.

Ответы на вопрос

Отвечает Гладько Инга.
1)60:5=12(га)-1 бригада за 1 день. 2)60:(5+1)=10(га)-2 бригада за 1 день. 3)12+10=22(га)-1и2 бригада за 1день. 4)22*4=48(га)-1 и 2 бригада за 4 дня  Ответ:1 и 2 бригаду уберут 48га урожая.