Есеп құрастыр 2-ші ə



Ответы на вопрос

Отвечает Synhaevskaya Vika.

1.а) Уақыт-50мин
Қашықтық-3600м
Жылдамдық?

Ш: 3600/50=72м/мин
Ж: Жылдамдық 72м/мин

2.а) 
Уақыт-80мин
Жылдамдық -72м/мин
Қашықтық-?
Ш: 80*72=5760м

1 ә)
Жылдамдық -456м/мин
Қашықтық-12312м
Уақыт-?
Ш:12312/456=27мин
Ж:27 мин
2ә)
Уақыт-27мин
Жылдамдық-456+190=646м/мин
Қашықтық-?
Ш: 27*646=17442
Ж: 17442м