Бісектриса кута А прямокутника ділить сторону ВС у точці М так,що ВМ=8см;МС=4см.Знайдіть периметр

прямокутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Сердюк Іра.

Ответ:

40 см.

Пошаговое объяснение:

Зрозуміло, що ВМ+МС=ВС=8+4=12 см.

Кути в прямокутнику дорівнюють 90°, тому бісектриса кута А поділила його на два кути по 45°. Утворився прямокутний ΔАВМ, в якому АВ=ВМ, тому що ∠ВМА=∠МАВ, і з цього визначаємо, що ΔАВМ рівнобедрений.

Маємо 2 сторони прямокутника ВС=12 см, та АВ=8 см.

Периметр такого прямокутника: Р=2*(12+8)=40 см.