2 год велосипедст їхав зі швидкістю 14,5 км год 3 год зі швидкістю 15 км год. середня швидкість ??​


Ответы на вопрос

Отвечает Козорез Роман.

Ответ:

14.5*2=29км

15*3=45км

29+45=74км

2+3=5час

74:5=14.8км/час - ср. скорость

Пошаговое объяснение: