відстань між будинком і ставком 5 км 75 м . рибалка пройшов 1\5 цієї відстані .який шлях йому

залишилося пройти

Ответы на вопрос

Отвечает Король Йоко.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5 км 75м=5075 м

5075*1/5=1015м=1 км 15м

5км75м-1км15м=4км60м осталось пройти

Отвечает Нурлаева Камилла.

Ответ:

1). 5,75 : 1,5=3,8(км) рибалці залишилось пройти

Відповідь:  Рибальці залишилось пройти 3км. 5м. до ставка

Пошаговое объяснение: