Болшектерды кыскартып, ондык болшектурынде жазындар: 25/20;34/17;32/24;60/39;75/27;24/6.


Ответы на вопрос

Отвечает Лифанов Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

25/20=5/4=1,25

34/17=2/1=2,(0)

32/24=4/3=1 1/3=1,(3)

60/39=20/13=1 7/13=1,(5384)

75/27=25/9=2,(7)

24/6=4,(0)