Бөлшектерді қысқартып ондык бөлшек түрінде жазындар: 20 17 24 39 27 6 25 34 32 60 75 24


Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева Ксения.
4/5=0,8
1/2=0,5
3/4=0,75
13/20=0,45
3/25=0,12
2/8=1.25