За 3 мисяци втабори видпочило 4605 дитей .за 1 и3 мисяць видпочило 3405 дитей а за 2 и 3 мисяць

3093 дитини. скильки дитей видпочило за 3 мисяць

Ответы на вопрос

Отвечает Мирошниченко Едік.

1) 4605-3405=1200(д.)-відпочило дітей за 2 місяць.
2) 3093-1200=1893(д,)
Відповідь: 1893 дітей відпочило у таборі за 3 місяць.