Знайдіть координати середини відрізка з кінцями в точках (3;-1) (-2;-2)


Ответы на вопрос

Отвечает Коробова Лиза.

Ответ:

(0,5 ; -1,5)

Пошаговое объяснение:

x_{0} =\frac{x_{1} +x_{2} }{2}=\frac{3+(-2)}{2} = \frac{1}{2}=0,5\\y_{0} =\frac{y_{1} +y_{2} }{2}=\frac{-1+(-2)}{2} = \frac{-3}{2}=-1,5