У пекарні за зміну використали 24 мішків борошна скільки мішків борошна залишилося У пекарні на

кінці зміни якщо на початку зміни їх було утричі більше​

Ответы на вопрос

Отвечает Бархатов Вадим.

1) 24 · 3 = 72 мешка - столько муки было в начале смены;

2) 72 - 24 = 48 мешков - столько муки осталось.

Выражение: 24 · 3 - 24 = 48.

Вiдповiдь: 48 мiшкiв борошна зaлишилося у пикарнi.