учні 5А 5Б і 5В класів посадили 71 дерево. учні 5А посалили на 4 дерева більше ніжусні 5Б класу а

учні 5В класу посадили на 10 дерев ьільше ніж учні 5Б класу скільки дерев посадили учні кожного класу окремо ​

Ответы на вопрос

Отвечает Левицкая Светлана.

Ответ:

Нехай, x - це дерева, посаджені учнями 5А класу, y - дерева, посаджені учнями 5Б класу, а z - дерева, посаджені учнями 5В класу. Звідси система з трьох рівнянь:

x+y+z=71

y=x+4

z=x+10

Додамо друге і третє рівняння. Отримаємо наступну систему:

x+y+z=71

y+z=2x+14

Підставимо в перше рівняння замість y+z - 2x+14. Отримаємо рівняння:

x+2x+14=71

3x=57

x=19 - дерев посадили учні 5А класу

19+4=23 - дерева посадили учні 5Б класу

19+10=29 - дерев посадили учні 5В класу

Пошаговое объяснение: