вартість стола 240грн спочатку його вартість знизили у 5 відсотків потім підвищили на5відсотків

якою стала вартість стола після цих змін​

Ответы на вопрос

Отвечает Ягодина Полина.

Пошаговое объяснение:

Початкова вартість стола 240 грн , що складає 100 %

Якщо вартість знизили , то вона стала : 100-5=95%

Після підвищення вартість стала : 95+(95*5)/100=95+4,75=99,75%

Отже вартість стола після змін  склала :

240 * 99,75/100= 240*0,9975=239 , 4 грн.

або

240- (240*5)/100=240-12=228 грн. вартість стола після зниження на 5%

228+(228*5)/100=228+ 11,40= 239,4 грн. вартість стола після підвищення на 5 %

Відповідь : вартість стола стала 239,4 грн.

Отвечает Михайлов Артём.

Відповідь:239,4

Покрокове пояснення:240÷100=2,4

2,4×5=12

240-12=228

228÷100=2,28

2,28×5=11,4

228+11,4=239,4