Помогите:Задача : В авто парку 60 машин. ВЛЕГКОВИХ 4 колеса стоїть. В Грузових 6 коліс стоїть

ЗАГАЛЬНО 350 коліс.. ПИТАННЯ: Скільки легкових коліс Скільки грузових коліс

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алиса.

Ответ:

140лег. 210груз

Пошаговое объяснение:

4+6=10

350:10=35

35*4=140 легковых

35*6=210грузовых

Отвечает Лазутина Алина.

Ответ:

140 легковая 210 грузовая

Пошаговое объяснение:

4+6=10

350:10=35

35•4=140

35•6=210