Әмиянда 100теңге және 50тенгеліктен 4монета бар. Барлығы неше тенге болады​


Ответы на вопрос

Отвечает Цитович Артём.

Ответ:

154

Пошаговое объяснение:

100+54+4монета=154

Отвечает Глухова Варвара.

Ответ:

100×2)+(50×2)=300

2+2=4