Складiть числовий вираз i знайдiть його значення: куб рiзницi чисел 7 i 10


Ответы на вопрос

Отвечает Попадинець Віталій.

Ответ:

(7-10)3=343-3*49*10+3*7*100-1000=343-1470+2100-1000=273

Пошаговое объяснение:

формула

 {(x - y)}^{3}  =  {x}^{3}  - 3 \times  {x}^{2}  \times y + 3 \times x \times  {y}^{2}  -  {y}^{3 }