Срочно!!!!!!!!!!!!!!довжиа прямокутника на5,2 см більа за ширину е периметр дорівнює

25,6см.Знайдіть площу квадрата сторона якого дорівнює довжині прямокутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Зуев Александр.

Длина прямоугольника =х+5,2см
ширина=х
Р=2*(а+в)
25,6=2*(х+х+5,2)
12,8=2х+5,2
2х=12,8-5,2
х=7,6/2
х=3,8
 длина =3,8+5,2=9
значит площадь квадрата =9*9=81см2