Зібрали урожай смородини, малини і шовковиці. Малини зібрали 20,4кг, шовковиці -2/3 від маси

зібраної малини і 4/5 від маси зібраної смородини. Яка маса усіх зібраних ягід у кг?​

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусова Алина.
  1. 20.4:3×2=13.6(кг.)
  2. 13.6:5×4=10.88(кг.)
  3. 20.4+13.6+10.88=44.88(кг.)