ДВОЄ РОБІТНИКІВ ВИГОТОВИЛИ 300 ВИРОБІВ ОДИН РОБІТНИК ПРАЦЮВАВ 4 ДНІ А ДРУГИЙ 8 ДНІВ СКІЛЬКИ ВИРОБІВ

ВИГОТОВИВ КОЖНИЙ РОБІТНИК ЯКЩО НОРМА ВИРОБІВ ОДНАКОВА

Ответы на вопрос

Отвечает Гранкин Даниил.

Ответ:

Перший 100 виробів

Другий 200

Пошаговое объяснение:

Потріьно

4+8=12-всего дней они роботали

300:12=25- виготовляли виробів у день

4*25=100-перший робітник

8*25=200 другий робітник