Щоб привітати дівчаток з весною, хлопчики принесли 9 гілочок мімози, а коробок цукерок у 2рази

більше. На скільки більше принесли коробок цукерок, ніж гілочок мімози?

Ответы на вопрос

Отвечает Бахшиев Артем.

Дано:

Гілочок мімози- 9.

Коробок цукерок- ?, у 2 рази більше.

1) Знайдемо скільки коробок принесли хлопці.

9×2=18 - коробок цукерок принесли хлопці.

2) Знайдемо на скільки більше принесли коробок цукерок.

18-9=9.

Відповідь: На 9 коробок цукерок більше.

Отвечает Савенков Сергей.

Ответ:на 9

Пошаговое объяснение:9х2=18

18-9=9