Периметр трикутника 44 см, одна х сторін на 4 см менша від другої. А третя сторона у 2 рази більша

за першу. Знайди сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Рекуненко Денис.

Одна із сторін х см;

друга сторона 4+х см;

третя сторона 2х см.

Периметр 44 см

х+4+х+2х=44

4х=40

х=10 (см) - перша сторона;

х+4=10+4=14 (см) - друга сторона;

2*10 = 20 (см) - третя сторона.

Відповідь: сторони трикутника 10 см, 14 см, 20 см.

Отвечает Pojoga Igor.

условие:

a+b+c=44

a-b=4

c/a=2

решение:

b=a-4

с=2a

a+a-4+2a=44

a+a+2a=44+4

4a=48

a=48/4

a=12 cm

b=12-4=8 cm

c=2*12=24 cm

или

условие:

a+b+c=44

b-a=4

c/a=2

решение:

b=a+4

c=2a

a+a+4+2a=44

4a=44-4

4a=40

a=40/4

a=10

b=10+4=14

c=2*10=20