З одного вокзалу в протилежних напрямках вийшли два поїзди. Швидкість одного з них 72.8км/год, а

другого на 6.7км/год менше. Яка відстань буде між ними через 4 год скажіть будь ласка негайно​

Ответы на вопрос

Отвечает Уголочек Уголок.

Ответ:

S = 555,6 км

Пошаговое объяснение:

v1 = 72,8км/ год

v2 = ?, 6,7км/год меньше _\

t = 4 год.

S= ? км

72,8-6,7= 66,1км/год

72,8+66,1= 138,9 км/год

138,9×4 = 555,6 км