Прямокутна ділянка землі має ширину x м та довжину 88 м. Чому дорівнює периметр цієї ділянки


Ответы на вопрос

Отвечает Мирошник Светлана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a=x; b=88\\P=2(a+b)=2(x+88)=2x+176