Власна швидкiсть катера дорiвнюе 28,7км/год.Знайдiть швидкiсть руху катера за течiею рiчки,якщо

проти течii вона становить 26,5 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Бородулин Максим.

Відповідь:

30,9 (км/год)

Покрокове пояснення:

28,7-26,5=2,2(км/год) – швидкість течії

28,7+2,2=30,9 (км/год) – швидкість катера за течією