ӨЗІНДІК ЖҰМЫС Сол жағындағы өрнекті ықшамдап, теңдеулерді шеш.3х + 83x + 100 = 960450 : (4m - m)

= 3​

Ответы на вопрос

Отвечает Бруг Алексей.

3x+83x+100=960\\86x+100=960\\86x=960-100\\86x=860\\x=860:86\\x=10\\\\450:(4m-m)=3\\450:(3m)=3\\150:m=3\\3m=150\\m=150:3\\m=50