мама купила 15 кг картоплі а моркви у 3 рази менше. скільки всього кг.овочів купила мама? В Олега

було 30 цукерок а у Петрика у 5 разів менше. скільки всього цукерок було у хлопців. .30б​

Ответы на вопрос

Отвечает Хворостова Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

задача 1

15/3=5 кг-моркови

15+5=20 -всего мама купила овощей

задача 2

30/5=6-столько у Петрика сахара

30+6=36-всего у хлопцев сахара