Мама купила на свято 5 кг цукерок, а фруктів у 7 разів більше. А молока у 2 рази менше , ніж

цукерок та фруктів разом. А ще мама купила овочів 10 кг. Скільки всього того що мама купила було разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Ярослав.
5*7=35 кг фруктов
35+5=40 кг цукерок и фруктов вместе
40/2=20 кг молокаа
5+35+20+10=70 кг всего