Знайдіть добуток коренів рівнянь - 6 · ( - 7 ) · х = - 42 і 7 · ( - 10 ) · у = - 70.


Ответы на вопрос

Отвечает Курганова Диана.

Ответ:

-1

Пошаговое объяснение:

- 6 · ( - 7 ) · х = - 42

42x=-42

X= -1

7 · ( - 10 ) · у = - 70

-70y=-70

Y=1

X*y

-1*1= -1