Обчисліть значення похідної функції. вычислите значение производной функции. x₀ = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: -2

Пошаговое объяснение: Знайдемо похідну, використовуючи формулу похідної добутку (uv)'=u'v+uv':

f'(x)=((3x-2)sinx)'=(3x-2)'sinx+(3x-2)(sinx)'=3sinx+(3x-2) cosx

f'(x₀)=f'(0)=3sin0+(3·0-2)cos0=3·0+(-2)·1=-2